Dřevěné dózy na hrací kostky

Dřevěné dózy na hrací kostky

 

Dřevěné dózy na reklamní kostky

Dovolte, abychom Vám představili naši nabídku dřevěných dóz na hrací kostky. Dřevěné dózy na hrací kostky vyrábíme z masivního bukového dřeva. Tyto dřevěné dózy mohou být lakovány nebo mořeny. V současnosti máme v nabídce 18 druhů mořidel, které vytváří příjemný vzhled na povrchu dózy. Dřevěné dózy potom vypadají velice elegantně a potěší každého, kdo dózu s kostkami dostane.

 

Dřevěné dózy na dřevěné kostky nabízíme v těchto variantách

 

Malá dřevěná dóza bez víka

/img/image1.jpg

 

Dřevěná dóza bez víka – Jedná se o nejlevnější dózu na hrací kostky bez víčka. Tato dřevěná dóza je vhodná na hrací kostky velikosti 16 mm. Materiál: masivní buk, lakována. Dřevěná dóza je dodávána včetně hracích kostek.

 

Malá dřevěná dóza s víčkem

Dóza na hrací kostky s víčkem - malá

 

Dřevěná dóza s víčkem - Patří mezi nejoblíbenější. Nabízí stejné rozměry jako dóza bez víčka, ale navíc je součást balení i praktické víčko. Proto ji lze použít nejen pro míchání kostek, ale také na cesty. Díky dřevěnému víčku nehrozí vysypání kostek mezi ostatní zavazadla. Tato nejoblíbenější dóza na hrací kostky je určena pro kostky velikosti 16 mm. Dřevěná dóza je dodávána včetně hracích kostek.

 

Velká dřevěná dóza s víčkem

Dóza na dřevěné kostky - velká

 

Dřevěná dóza s víčkem velká – je největší dóza na hrací kostky v naší nabídce. Je dodávána s kostkami velikosti 25 mm. Dřevěná dóza je dodávána včetně dřevěných kostek. 

Kde nakoupit dřevěné dózy s kostkami - využijte internetový obchod

Dózu včetně hracích kostek si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě v sekci dřevěné kostky.
Kostky naleznete i v naší nabídce v sekci dřevěné kostky.

Propagační dřevěné dózy s kostkami

Našim zákazníkům nabízíme výrobu dřevěných dóz na kostky přesně podle jejich přání. Jsme připraveni splnit i Vaše nejnáročnější požadavky. Pod textem naleznete některé naše reference naznačující směr, kterým se ubíráme.

Kromě dřevěných dóz nabízíme i jiné obaly. Neváhejte a podívejte se na naše dřevěné tubusy na kostky nebo dřevěné kuličky.

Propagační předměty ze dřeva

Jaké služby Vám můžeme poskytnout?

  • navrhneme Vám tvar dózy přesně dle vašich představ
  • nabízíme Vám barvy přesně dle vašeho přání
  • dřevěné dózy můžeme barvit, potiskovat a gravírovat
  • výrobky, Vám obarvíme přesně dle RAL, či RGB

Dřevěné dózy na kostky s FCS

Naše firma je držitelem certifikátu FSC. Což je značka, která zaručuje ekologicky šetrné hospodaření během celé výroby produktu. Více informací o produktech, které nesou označení FSC naleznete na stránce Výrobky s FSC.
 

Nezávazná cenová kalkulace na hrací kostky v dřevěné dóze

Náváhejte nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.

 

 
 
 
Life.cz Levné-gravírování.cz Světpotisku.cz Urazítka.megatuing.cz Life.cz e-shop
  • Internetový obchod společnosti LIFE Blansko v nabídce naleznete hrací kostky, věšáky, tiskátka, dřevěná domina a pexesa.