Dřevěný tubus na hrací kostky

/img/image1.jpg

 

Dřevěné tubusy na kostky

Dřevěný tubus je ideální dřevěná dóza s kostkami na cesty. Díky svému tvaru se pohodně vejde do každé kapsy a ještě vypadá stylově. Oproti dřevěným kuličkám nebo masivním dózám, které jsou především designově orientované, nabízí dřevěný tubus menší a praktičtější rozměry.

 

Dřevěné tubusy s potiskem

Dřevěné tubusy, stejně jako naše ostatní výrobky, lze použít i pro reklamní účely. Tubusy mohou být různě barevné, potištěné, nebo gravírované laserem. Totéž platí i pro hrací kostky, které mohou obsahovat logo, text či obrázek podle Vašeho přání.

Dřevěné tubusy na kostky s FCS

Naše firma je držitelem certifikátu FSC. Což je značka, která zaručuje ekologicky šetrné hospodaření během celé výroby produktu. Více informací o produktech, které nesou označení FSC naleznete na stránce Výrobky s FSC.

Dřevěné tubusy s kostkami jako propagační přeměty

Zaujaly Vás naše dřevěné tubusy na hrací kostky? Chtěli byste je použít jako propagační předměty? Neváhejte a kontaktujte nás. Společně vymyslíme vhodný způsob, kterým by mohly prezentovat Vaši firmu.

 

Nezávazná poptávka

Náváhejte nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.

 

 
 
 
Life.cz Levné-gravírování.cz Světpotisku.cz Urazítka.megatuing.cz Life.cz e-shop
  • Internetový obchod společnosti LIFE Blansko v nabídce naleznete hrací kostky, věšáky, tiskátka, dřevěná domina a pexesa.