Gravírované a ryté kostky

Gravírované kostky s vyrytími číslicemi

 

Gravírované (ryté) kostky jsou vhodné především pro reklamní a prezentační účely. Hrací kostky v kombinaci s vyrytým logem působí velice elegantně a vytváří skvělý zážitek ze hry. 

Našim zákazníkům můžeme vyrýt jak malé tak velké kostky. Největší kostky, které máme běžně  v nabídce jsou o velikosti 120mm. Ano, opravdu má  naše největší kostkanabídky na výšku celých 12cm a vešlo by se do ní téměř 1,5 litrů vody!  Tato kostka je opravdu veliká a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Kostky s obrázky, vyryté kostky

Při návrhu gravírovaných hracích kostek se můžete opravdu vyřádit. Na finálních výrobcích jsou vidět i ty nejjemnější detaily. Na kostkách se tedy může objevit logo, text či obrázek přesně dle vašeho přání.

Kostky s logem, obrázkem, textem

Aby vaše originální kostky vypadaly co nejlépe, je vhodné dodat podklady v některém v z vektorových formátů. Například ai, eps, pdf, cdr a dalších. 

Gravírované kostky s FCS

Naše firma je držitelem certifikátu FSC. Což je značka, která zaručuje ekologicky šetrné hospodaření během celé výroby produktu. Více informací o produktech, které nesou označení FSC naleznete na stránce Výrobky s FSC.

 

Hledáte gravírované kostky. Nebojte se nás oslovit.

Náváhejte nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.

 

 
 
 
Life.cz Levné-gravírování.cz Světpotisku.cz Urazítka.megatuing.cz Life.cz e-shop
  • Internetový obchod společnosti LIFE Blansko v nabídce naleznete hrací kostky, věšáky, tiskátka, dřevěná domina a pexesa.