Výroba kostek s barevnými obrázky

Dřevěné kostky v papírové krabičce

 

Obrázkové kostky

Obrázkové kostky jsou prostě klasika. Spousta z nás si obrázkové kostky pamatuje od dětství, kdy s nimi strávila, podobně jako my, několik dnů života. Naše firma vyrábí dřevěné obrázkové kostky převážně pro reklamní účely. Ovšem nebráníme se ani kostkám pro děti či pro jiné účely. 

Kostky s obrázky v různých velikostech a variantách.

Obrázkové kostky vyrábíme v několika velikostech. Podle velikosti kostek pak vkládáme obrázkové kostky do dřevěných nebo papírových krabiček. Velikosti a tvary papírových krabiček přizpůsobujeme velikosti a počtu hracích kostek. 

Reklamní kostky se samolepkou

Obrázkové kostky vyrábíme ve dvou proveddních.

  • Obrázkové kostky se samolepkou - složitá grafika, fotografie
  • Obrázkové kostky s potiskem - jednodušší grafika, nižší počet barev 
Našim zákaníkům radíme, aby  v případě složitější grafiky  volili raději dřevěné kostky se samolepkami. A v případě jednoduššího grafického návrhu zvolili raději kostku s potiskem. Na dřevěné kostce jednoduchý návrh velice pěkně vynikne především v kombinaci s lakovanou dřevěnou kostkou. Tímto vytvoří jedinečný vzhled, se kterým budete zajisté spokojeni.

 

Dotazy, připomínky, poptávka na obrázkové kostky

Nebojte se na nás obrátit s vašimi dotazy. Rádi Vám je zodpovíme. Své nápady a připomínky můžete zasílat pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.

 

 

 

 

 

 
 
 
Life.cz Levné-gravírování.cz Světpotisku.cz Urazítka.megatuing.cz Life.cz e-shop
  • Internetový obchod společnosti LIFE Blansko v nabídce naleznete hrací kostky, věšáky, tiskátka, dřevěná domina a pexesa.