Dřevěné domina s obrázky afrických zvířat

 Dřevěné domino Africká zvířátka obsahuje 28 kamenů, které jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. Hrací kameny jsou potištěny nezávadnými barvami poutavé obrázky slona, žirafy, lva, krokodýla, nosorožce a zebry. Při hraní tohoto domina nastane v bytě atmosféra divokého safari. Pro jejich divokost nabízíme radějii pouze v malém provedení. 

 

Informace v kostce

Dřevěné domino s africkými zvířátky vyrábíme s malými hracími kameny. Malé kameny mají rozměr: 48x24x8mm. Domina balíme do následujících obalů:

 

Existují také oboustranná domina označená D (duo), kde můžete hrát dvě hry zároveň. Na jedné straně je domino s puntíky a na druhé straně jsou obrázky afrických zvířat.

 

 

Domino africká zvířátka - malé domino v bukové krabičce

Africká zvířátka - Malé domino v bukové krabičce

 

Malé domino v dřevěné krabičce potěší snad úplně každého, velkého i malého. Buková krabička navíc šikovně schová všechny dřevěné hrací kameny, rozměr:48 x 24 x 8 mm. K dostání i oboustranná varianta.

 

Domino africká zvířátka - malé domino v papírové krabičce


Domino s motivy afrických zvířátek - malé domino v papírové krabičce

 

Dřevěné bukové kameny, 48 x 24 x 8 mm potištěné divokými africkými zvířátky zabaví a rozesmějí celou rodinu. K dostání i jako oboustranná varianta.

 

Domino africká zvířátka: - malé domino v dřevěné dóze

Domino africká zvířátka v bukové dóze

 

Domino v dřevěné dóze je nejen pěkný dárek pro Vaše známé, ale i praktické cestovní balení na každou dovolenou. Hrací kameny mají rozměr 48 x 24 x 8 mm. K dostání i jako oboustranné domino.

 

Domino africká zvířátka - malé domino v plátěném pytlíku

Dřevěné domino v plátěném pytlíku s motivem afrických zvířátek

 

Dominové kameny v plátěném pytlíku jsou také vyráběny z kvalitního bukového dřeva. I toto domino je vhodnou společenskou hrou na každou Vaši dovolenou. K dostání je také jako oboustranné domino.

 

Motivy domina s africkými zvířátky

Domino africká zvířátka obsahuje tyto obrázky: zebra, nosorožec, krokodýl, žirafa a další....

 

Další hry s motivy lesních zvířátek

Obrázky lesních zvířátek naleznete také na našich pexesech, nebo tiskátkách.

 

 
 
 
Life.cz Levné-gravírování.cz Světpotisku.cz Urazítka.megatuing.cz Life.cz e-shop
  • Internetový obchod společnosti LIFE Blansko v nabídce naleznete hrací kostky, věšáky, tiskátka, dřevěná domina a pexesa.