Dřevěná domina s obrázkem hudebních nástrojů

 Dřevěné domino Hudební nástroje obsahuje 28 kamenů, které jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. Tyto kameny jsou potisknuty nezávadnými barvami obrázky pro mladé hudebníky jako je: klavír, bubínek, harfa a další. Výhodou hry domina s hudebními nástroji narozdíl od hry na opravdové nástroje je klid v bytě, což určitě ocení nejeden rodič. nabízíme pouze ve velkém provedení. 

 

Informace v kostce

Dřevěné domino s dopravními prostředky vyrábíme s velkými hracími kameny.  Velké kameny mají rozměr 36x72x8mm. Domina balíme do následujících obalů:

 

 

Existují také oboustranná domina neboli DUO, kde můžete hrát dvě hry zároveň. Na jedné straně je domino s puntíky a na druhé straně jsou obrázky dopravních prostředků.

 

 

Domino hudební nástroje - velké domino v bukové krabičce

Dřevěné domino v bukové krabičce - hudební nástroje

 

Velké domino v masivní bukové krabičce, s víčkem. Rozměr bukové krabičky je 280 x 170 x 36 mm, kameny rozměru 36 x 72 x 8 mm. K dostání jako klasické jednostranné, nebo oboustranné domino.

 

Domino hudební nástroje - velké domino v papírové krabičce

Velké domino hudební nástroje v papírové krabičce

 

Velké domino s hudebními nástroji obsahuje dřevěné kameny o rozměru 36 x 72 x 8 mm. K dostání je jednostranné i oboustranné domino.

 

Motivy domina s hudebními nástroji

Domino hudební nástroje obsahuje tyto obrázky: buben, tuba, housle, viola, kytara a klavír.

 

 

 
 
 
Life.cz Levné-gravírování.cz Světpotisku.cz Urazítka.megatuing.cz Life.cz e-shop
  • Internetový obchod společnosti LIFE Blansko v nabídce naleznete hrací kostky, věšáky, tiskátka, dřevěná domina a pexesa.