Sítotisk 

Sítotisk je vhodný k potisku nejrůznějších materiálů. Výhodou sítotisku je skvělá kryvost a vysoká věrnost barev. Sítotiskem se nanáší vyšší vrstva barvy. Vyšší vrstva barvy zaručuje vyšší trvanlivost vůči otěru.

Použití sítotisku 

Sítotisk se používá k potisku deskových materiálů nebo k potisku předmětů s rovnou plochou potisku. Často se jedná o výpalky z plechu, laserové výřezky z plexiskla, papírové archy a další produkty. Sítotisk se často aplikuje také na reklamní předměty. Nejčastěji se jedná o kalendáře, zapalovače, deštníky nebo jakékoliv jiné předměty, kde je logo natištěno na rovné ploše.

Potisk malých i velkých předmětů

Potisk sítotiskem má široké využití. Využívá se k tisku logotypů o velikosti 1mm. Ale je možné jej použít také k tisku logotypů o velikosti 500 mm. Díky těmto vlastnostem se stal jednou z nejoblíbenějších metod potisku.
 

Sítotisk - plexiskloSítotisk - plexiSítotisk - pvc
Potisk - ocelSítotisk výrobní štítky Sítotisk - nerezový plech

 

Naše firma provozuje server: světpotisku.cz tento server je věnován jen potisku. Naleznete zde spoustu referencí a zajímavých informací.

 

 

 

Nezávazná poptávka

Náváhejte nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700. 
 Rádi Vám předvedeme více referencí nebo doporučíme tu správnou technologii.

 
 
 
Life.cz Levné-gravírování.cz Světpotisku.cz Urazítka.megatuing.cz Life.cz e-shop
  • Internetový obchod společnosti LIFE Blansko v nabídce naleznete hrací kostky, věšáky, tiskátka, dřevěná domina a pexesa.